Witam mam problem w swoim radiem w Fiecie Grande Punto kupilem wzmacniacz samochodowy ale bez wiekszych skutków. Prosił bym o pomoc podpinam wzmacniacz pod plus z kostkina wzmacniacz. Czy moze podpiac pod kabelek ANT CON bo taki jest.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkoliber1982 napisał:kupilem wzmacniacz samochodowy
koliber1982 napisał:podpinam wzmacniacz pod plus z kostkina wzmacniacz.
koliber1982 napisał:może bylo by kupic separator antenowy
koliber1982 napisał:a w radiu nie oryginalnym napiecia radio nie podaje na wzmacniacz i teraz czy jak podam osobno 12v z kostki na wzmacniacz do anteny to bydzie lepszy odbierać czy gorzej