Witam.
Mam problem z pralko-suszarka Hotpoint-Ariston WDG 8640, podczas pracy po jakimś czasie zaczyna cos jakby w niej " stukać", walić, dosłownie jakby był tam jakiś pręt czy coś takiego... Dołączyłabym video, żeby było wiadomo o co chodzi, ale nie mogę bo mam za mało postów. Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź co to może być...
pozdrawiam
Aneta
Mam problem z pralko-suszarka Hotpoint-Ariston WDG 8640, podczas pracy po jakimś czasie zaczyna cos jakby w niej " stukać", walić, dosłownie jakby był tam jakiś pręt czy coś takiego... Dołączyłabym video, żeby było wiadomo o co chodzi, ale nie mogę bo mam za mało postów. Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź co to może być...
pozdrawiam
Aneta