Mam fiata rocznik 2000 , był uderzony z przodu chłodnica i parę innych były uszkodzone. Po naprawie auto nie chce zapalić, mianowicie zapala się kontrolka czerwona od wtrysku i nie gaśnie, wtedy komputer odcina iskrę i nie mogę zapalić. Auto uruchomiłem w trybie awaryjnym i chodziło, ale w normalnym stanie sygnalizuje awarię i nie wiem jaką , jak to mogę sprawdzić lub może konkretnie zlokalizować usterkę która zapala na desce ten symbol wtrysku, (może to jakiś czujnik) ?
-czy czujnik bezwładnościowy odcina tylko paliwo, czy daje też jakiś sygnał na kompute?
-czy czujnik bezwładnościowy odcina tylko paliwo, czy daje też jakiś sygnał na kompute?