Witajcie.
Jak w temacie zmywarka chodziła od kupna 1 czasem 2x dziennie. Teraz mija 2 i pół roku od zakupu--tzn już po gwarancji.
Zmywarka miała tydzień przerwy bo nie było Nas w domu. Po powrocie zapełniła się więc pora mycia.
Resztę wody z poprzedniego mycia wypuszcza następnie pobiera wodę na nowy cykl i po pobraniu gdy powinna zacząć myć jest ciche buczenie...chyba pompy myjącej.
Program który się wybrało... Eco lub inny zaczyna migać i wciąż słychać to ciche buczenie. W instrukcji opisują taką sytuację "przepełnienie- zmywarka pobrała za dużo wody".
Proszę o jakieś wskazówki pomoc etc. Naprawa czy nowa zmywarka?
Jak w temacie zmywarka chodziła od kupna 1 czasem 2x dziennie. Teraz mija 2 i pół roku od zakupu--tzn już po gwarancji.
Zmywarka miała tydzień przerwy bo nie było Nas w domu. Po powrocie zapełniła się więc pora mycia.
Resztę wody z poprzedniego mycia wypuszcza następnie pobiera wodę na nowy cykl i po pobraniu gdy powinna zacząć myć jest ciche buczenie...chyba pompy myjącej.
Program który się wybrało... Eco lub inny zaczyna migać i wciąż słychać to ciche buczenie. W instrukcji opisują taką sytuację "przepełnienie- zmywarka pobrała za dużo wody".
Proszę o jakieś wskazówki pomoc etc. Naprawa czy nowa zmywarka?