logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Blaupunkt Woodstock DJ - Jak uruchomić radio bez dociskania karty?

Duduś_2 26 Sie 2005 12:53 1539 5
REKLAMA
  • #1 1766061
    Duduś_2
    Poziom 13  
    Posty: 139
    Pomógł: 1
    Ocena: 7
    Mam takie radio z orginalna karta . Radio działa , tylko żeby je uruchomić trzeba docisnąć czytnik karty . Wszelkie próby naprawy czytnika nic nie daja , ma on wyłamany jeden z kołeczków prowadnicy . Czy można ominąc kartę po uruchomieniu radia , bo za każdym razem po wyłączeniu wyrzuca "wrong kc"
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1766117
    Ringo24
    Poziom 23  
    Posty: 322
    Pomógł: 76
    Ocena: 156
    Wymenic prowadnicu :)
    Bez karty tez mozna :) (trzeba wiedzic service kod)
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 1766142
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    ... i przeprogramować procesor, słynny ST7282.
    Więc lepiej poszukać rozbitka albo wykonać inną rzeźbę z typowym złączem czytnika kart ISO7816.

    SławeK
  • REKLAMA
  • #4 1766161
    Duduś_2
    Poziom 13  
    Posty: 139
    Pomógł: 1
    Ocena: 7
    Master kodu nie mam , a sprzętu i umiejętności na ST też brak . Poszukam prowadnicy , albo spróbuje zblokowac kartę. Dziękuje za podpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #5 1766238
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    Znając życie masz stary czytnik karty (z białym kołkiem z przodu co właśnie odłazi). Blaupunkt w nowych modelach poprawił to zastępując ten kołek płaskim wkrętem w tej dziurze. I te chodziły dobrze.
    Niestety ten czytnik nie jest udany ale da się go uratować. Co do programowania w tym modelu ST to można ale jest spory problem z kasetą (nie ma MUTE przy przewijaniu).
  • #6 1766843
    Duduś_2
    Poziom 13  
    Posty: 139
    Pomógł: 1
    Ocena: 7
    Zablokowałem kartę i jakoś działa. Może później trafi się jakiś złom z dobrym czytnikiem . Co do programowania ST to tak jak wcześniej napisałem nie mam sprzętu . Jak zakupię odpowiedni sprzęt to będę drążył temat . Dzięki za zainteresowanie .
REKLAMA