Mam takie radio z orginalna karta . Radio działa , tylko żeby je uruchomić trzeba docisnąć czytnik karty . Wszelkie próby naprawy czytnika nic nie daja , ma on wyłamany jeden z kołeczków prowadnicy . Czy można ominąc kartę po uruchomieniu radia , bo za każdym razem po wyłączeniu wyrzuca "wrong kc"