Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 - Wymiana wyświetlacza, konfiguracja pinów

07 Sie 2018 20:51 999 4
  • Poziom 26  
    Posiadam wyświetlacz w peugeot 307 z 2004r. na 6 PIN. Niestety wylany. Nie mogę nigdzie znaleźć takiego. Wszystko co jest to 12 PIN. Czy jest opcja podłączenia właśnie tego na 12 pinów. Jeśli tak to gdzie się wpiąć z przewodami w kostkę 12 PIN. W załączniku fotografia mojego wyświetlacza.
  • Poziom 28  
    lukasz726 napisał:
    Czy jest opcja podłączenia właśnie tego na 12 pinów.

Nie ma, są nie zamienne. Inne protokoły komunikacji.

lukasz726 napisał:
    Nie mogę nigdzie znaleźć takiego.

W używce nie do dostania one były wadliwe, a w serwisie tyle kosztuje że lepiej już radio na nowsze wymienić i ten wyświetlacz.
  • Poziom 26  
    Czy wystarczy wymienić radio z wyświetlaczem z innego samochodu z podłączeniem na 12 PIN i powinno działać?
  • Poziom 28  
    Teoretycznie tak bo dojdzie pare pierdołek wiązka itd, jak i aktywacja lexia
  • Poziom 26  
    Jeszcze jedno pytanie. Znalazłem wyświetlacz na 12 PIN o innych oznaczeniach. Mianowicie 9662385980. Wygląda z zewnątrz że ma takie same dwie taśmy jak mój. U mnie są dwie po 60 PIN lutowane do płyty. Czy może ktoś sprawdzić czy wyświetlacze są takie same? Przylutuję sobie wtedy na swoją elektronikę i problem rozwiązany. Mój wyświetlacz to Magneti Marelli na dwie taśmy 60 pin każda.