Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Ares - EHR TCE 10 działa tylko z błotników, nie odblokowuje się.

16 Aug 2018 20:02 2943 7
  • Level 15  
    Witam.
    Mam problem z EHRem w Renault. Przestał działać w kabinie, z błotników się podnosi i opuszcza, a w kabinie się nie odblokowuje. Mruga wolno czerwona kontrolka i pali się symbol blokady. Gdzie może leżeć przyczyna?
  • Level 18  
    Nie jestem pewien ale może sprawdź okablowanie lub sam czujnik położenia podnośnika bo sterownik go nie widzi dlatego działa sterowanie z blotnikow a z potencjometru nie ewentualnie pokrętło w środku
  • Level 15  
    Wiązka jest dobra. W TCE 10 niema pokrętła. Sterownik podaje zbyt niskie napięcie zasilania na czujnik.
  • Helpful post
    Level 14  
    odłącz czujniki siły uciągu i sprawdź działanie czesto gesto uszkodznony czujnik powoduje zwarcie co skutkuje brakiem reakcji podnośnika i niskim napięciem na zasilaniu czujnika wysokości
  • Level 15  
    Faktycznie, skoro mruga lampka sygnalizując uszkodzenie czujnika siły uciągu, to może mieć związek. Pominąłem to, bo z założenia z uszkodzonym czujnikiem podnośnik działa. Sprawdzę to.
  • Level 15  
    Zgodnie z sugestią kolegi lakomicki9 po odłączeniu czujników siły uciągu ehr zaczął pracować.