Witam posiadam płytę indukcyjną firmy Beko ale jest pęknięte szkło.
I moje pytanie jeżeli uda mi się skleić szkło płyta będzie działać czy taki zabieg nie ma najmniejszego sensu z góry dziękuję za porady.
I moje pytanie jeżeli uda mi się skleić szkło płyta będzie działać czy taki zabieg nie ma najmniejszego sensu z góry dziękuję za porady.