Witam, dostałem uszkodzony ekspres jak w temacie. Generalnie parzy kawę, ale co którąś wyrzuca do śmietnika, zamiast zaparzyć. Druga sprawa, to w krupsie fusy elegancko mi się prasuja w pastylki, a tu wylatuje jakaś papka. Ktoś ma jakieś sugestie od czego zacząć naprawę?