Mam problem z drzwiami w mojej 1007mce od strony kierowcy. Raz się odsuwają a raz nie i nie wiem od czego to zalerzy. Czasem jak postoi to przy starcie odsuną się do połowy i potem muszę je ręcznie suwać dwa trzy razy aż zaskoczą, a i to nie jest regułą.
Miał ktoś taki problem?
Miał ktoś taki problem?