Witam,
Obecnie jestem w fazie tworzenia kontrolera do terrarium który odpowiadałby za wilgotność pory dnia oraz temperaturę.
Niestety utknąłem w martwym punkcie, otóż mój program raz na jakiś czas się zawiesza i nie jest to cyklicznie np. co 2 godziny.
Wyczerpała się już moja wiedza ale może któremuś z was uda się odnaleźć błąd w kodzie, będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Obecnie jestem w fazie tworzenia kontrolera do terrarium który odpowiadałby za wilgotność pory dnia oraz temperaturę.
Niestety utknąłem w martwym punkcie, otóż mój program raz na jakiś czas się zawiesza i nie jest to cyklicznie np. co 2 godziny.
Wyczerpała się już moja wiedza ale może któremuś z was uda się odnaleźć błąd w kodzie, będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Kod: C / C++