Witam. Czytając na internecie wyczytałem że zmiana na firmware od Mifi internet jest szybszy.
Szybko poszło z zmiana i konfiguracją internet działa ale jest wolniejszy o połowę i chciałbym wrócić do orginalnego firmware i tu okazują się schody. Czy Mógł by mi ktoś pomóc. Podesłać linki siedzie cały dzień i nic nie wychodzi. Ssh łączy się ale link z firmware mam chyba złe bo ciągle jest błąd.
Więc prosił bym żeby ktoś napisał mi co i jak mam zrobić będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Kontakt na GG 4864495
Szybko poszło z zmiana i konfiguracją internet działa ale jest wolniejszy o połowę i chciałbym wrócić do orginalnego firmware i tu okazują się schody. Czy Mógł by mi ktoś pomóc. Podesłać linki siedzie cały dzień i nic nie wychodzi. Ssh łączy się ale link z firmware mam chyba złe bo ciągle jest błąd.
Więc prosił bym żeby ktoś napisał mi co i jak mam zrobić będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Kontakt na GG 4864495