Witam.
Po długich poszukiwaniach nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu, więc postanowiłem napisać tutaj o tym. Otóż zaczął wyskakiwać mi (nie wiem jak to dokładnie nazwać) pasek "z informacją co telewizor posiada". Nie da się go wyłączyć na dobre, po wyłączeniu telewizora pojawia się znowu po kilku sekundach. Wciśnięcie jakiegokolwiek przycisku powoduje zniknięcie jego na kilkanaście sekund. Nic nie pomaga, nic na ten temat nie mogę znaleźć. Może ktoś wie jak pomóc? Najśmieszniejsze jest to, że telewizor kupiony 16 dni temu...
Po długich poszukiwaniach nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu, więc postanowiłem napisać tutaj o tym. Otóż zaczął wyskakiwać mi (nie wiem jak to dokładnie nazwać) pasek "z informacją co telewizor posiada". Nie da się go wyłączyć na dobre, po wyłączeniu telewizora pojawia się znowu po kilku sekundach. Wciśnięcie jakiegokolwiek przycisku powoduje zniknięcie jego na kilkanaście sekund. Nic nie pomaga, nic na ten temat nie mogę znaleźć. Może ktoś wie jak pomóc? Najśmieszniejsze jest to, że telewizor kupiony 16 dni temu...