Witam forumowicze. Mam problem z półbiegami, mianowicie gdy jadę na jakimkolwiek biegu i przełączę z całego na połówkę lub odwrotnie, to połówka zmienia się bez użycia sprzęgła, tylko od razu po przełączeniu przycisku. Zawór pod pedałem sprzęgła jest sprawdzony i nie jest uszkodzony.., Proszę o pomoc gdzie szukać dalej przyczyny..
Samochód to daf cf z 2004 roku, wywrotka, skrzynia zf manualna.
Samochód to daf cf z 2004 roku, wywrotka, skrzynia zf manualna.