Witam mam problem z elektryką w golfie 2.
Po przełożeniu silnika z golfa 3 2.0 8v 115km nie potrafię uruchomić silnika. Auto nie chce odpalać oraz nie świecą kontrolki na liczniku.
Po wymianie kostki stacyjki rozrusznik kręci lecz nie ma napięcia na kablach, niestety obd nie jest podłączone więc nie jestem w stanie sprawdzić tego w komputerze dodam że imobilajzer raczej jest w porządku.
W takim razie co może być przyczyną braku napięcia na cewce oraz nie zapalających się kontrolek na stacyjka tak jakby nie widziała że kluczyk się przekręcił.
Po przełożeniu silnika z golfa 3 2.0 8v 115km nie potrafię uruchomić silnika. Auto nie chce odpalać oraz nie świecą kontrolki na liczniku.
Po wymianie kostki stacyjki rozrusznik kręci lecz nie ma napięcia na kablach, niestety obd nie jest podłączone więc nie jestem w stanie sprawdzić tego w komputerze dodam że imobilajzer raczej jest w porządku.
W takim razie co może być przyczyną braku napięcia na cewce oraz nie zapalających się kontrolek na stacyjka tak jakby nie widziała że kluczyk się przekręcił.