Witam ma problem z moim dafem kierowca zgłaszał mi że zapalała mu się chmurka i komunikat ograniczenie mocy silnika, która sama gasła po odstaniu auta na wekendzie na bazie, auto trafiło na serwis po diagnozie stwierdzono że ad blu jest kiepskiej jakości ( kupione opoltrans kąty ) po zlaniu ad blu i nalaniu świeżego w servisie i po jeździe próbnej ponowna diagnoza servis stwierdził że jest wszystko ok . auto przestało od środy do dziś , kierowca pojechał na załadunek i dzwonił że wyskoczył błąd ostrzeżenie wydechu jak auto pracowało na wolnych obrotach stojąc i po chwili znikło że nawet body kom nie było po nim śladu żadnego ( tzw. 1 czy 2 na wyświetlaczu ) po podjechaniu na rampę znów to samo pojawił się i znikł tak jak by coś nie łączyło nie stykało proszę o pod powiedź od czego zacząć szukać