logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Seat Ibiza II 1.4 MPI 1999r. - Brak możliwości uruchomienia klimatyzacji - znika

szymnax 18 Lis 2018 00:05 861 2
REKLAMA
  • #1 17566867
    szymnax
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Witam! Dzisiaj po uruchomieniu silnika zauważyłem, że nie da się włączyć klimatyzacji. Po wciśnięciu przycisku A/C na klimatroniku ikona pojawia się i momentalnie znika. Do wczoraj klimatyzacja działa poprawnie. Dodam, że sprężarka nawet nie próbuje się uruchomić. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Co może być przyczyną i jakie mogą być ewentualne koszty naprawy?
  • REKLAMA
  • #2 17566872
    piachu1994
    Poziom 39  
    Posty: 4161
    Pomógł: 559
    Ocena: 1156
    W niskiej temperaturze klimatyzacja może się nie uruchamiać.
  • #3 17568168
    szymnax
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Podgrzałem czujnik temperatury zewnętrznej, wyświetlacz wskazał 8 stopni, kontrolka przestała znikać, jednak sprężarka dalej nie rusza. Czy będzie to spowodowane niską temperaturą wewnątrz auta? Wychodzi na to, że nie mam się czym martwić?
REKLAMA