Witam! Dzisiaj po uruchomieniu silnika zauważyłem, że nie da się włączyć klimatyzacji. Po wciśnięciu przycisku A/C na klimatroniku ikona pojawia się i momentalnie znika. Do wczoraj klimatyzacja działa poprawnie. Dodam, że sprężarka nawet nie próbuje się uruchomić. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Co może być przyczyną i jakie mogą być ewentualne koszty naprawy?