Proszę o propozycje nowych/używek. Duży kąt. h.264
Czy wideorejestrator może pełnić taką funkcję.
--
Nie ma większych wymagań, ale dobry dźwięk ważny. 720p/60kl/s optymalnie.
pablolinda napisał:Dla tych którzy szukają nadal w tej kwocie polecam g1wh o której prawie wszystko napisano na forum AutoWrzuta.
Czy wideorejestrator może pełnić taką funkcję.
--
Nie ma większych wymagań, ale dobry dźwięk ważny. 720p/60kl/s optymalnie.