Witam wszystkich,
Potrzebuje kamery sportowej na moto. Będzie montowana na kasku ewentualnie na motocyklu. Budżet do 300 zł (dopiero startuję, jeśli wciągnie mnie robienie "profesjonalnych" filmów pomyślę o czymś lepszym).
Wiadomo zależy mi na jak najlepszej jakości nagrywania (FULL HD wystarczy w zupełności) oraz stabilizacji (motocykl drogowy - nie żaden crossowy).
Nie potrzebuje 4k itp.
Myślę o:
EKEN H9R (tu przemawia przede wszystkim jakość nagrywania i CENA - na ali można kupić za 180 zł , allegro od 230 zł)
Xiaomi Yi Action
Goclever extreme pro 4k
Iconntechs
Orllo Xpro Touch
Doradźcie proszę - może lepszy w tej kwocie będzie SJCAM? Xblitz?
Przejrzałem już mnóstwo porównań na YT oraz poczytałem lecz czym wiecej ogladam tym wiekszy chaos mam w głowie.
Dzięki!
Pozdrawiam
Potrzebuje kamery sportowej na moto. Będzie montowana na kasku ewentualnie na motocyklu. Budżet do 300 zł (dopiero startuję, jeśli wciągnie mnie robienie "profesjonalnych" filmów pomyślę o czymś lepszym).
Wiadomo zależy mi na jak najlepszej jakości nagrywania (FULL HD wystarczy w zupełności) oraz stabilizacji (motocykl drogowy - nie żaden crossowy).
Nie potrzebuje 4k itp.
Myślę o:
EKEN H9R (tu przemawia przede wszystkim jakość nagrywania i CENA - na ali można kupić za 180 zł , allegro od 230 zł)
Xiaomi Yi Action
Goclever extreme pro 4k
Iconntechs
Orllo Xpro Touch
Doradźcie proszę - może lepszy w tej kwocie będzie SJCAM? Xblitz?
Przejrzałem już mnóstwo porównań na YT oraz poczytałem lecz czym wiecej ogladam tym wiekszy chaos mam w głowie.
Dzięki!
Pozdrawiam