Witam
Czy jest jakaś końcówka którą można by było dolutować do przewodów tej przystawki aby można było zrobić proste pomiary w sieci DC.
https://sklep.cseie.com.pl/p/116735/134678/ci...-elektryczne-elektronarzedzia-i-mierniki.html
Po podłączeniu pod oscyloskop zakłócenia są większe niż pomiar- przekładnia jest 1mV/1A
W oscyloskopie co mam najmniejsza podziałka jest 50mV/dz więc przydało by się jakieś wzmocnienie próbowałem przez sondę 1x1 ale nie pomogło
Pozdrawiam Malinas
Czy jest jakaś końcówka którą można by było dolutować do przewodów tej przystawki aby można było zrobić proste pomiary w sieci DC.
https://sklep.cseie.com.pl/p/116735/134678/ci...-elektryczne-elektronarzedzia-i-mierniki.html
Po podłączeniu pod oscyloskop zakłócenia są większe niż pomiar- przekładnia jest 1mV/1A
W oscyloskopie co mam najmniejsza podziałka jest 50mV/dz więc przydało by się jakieś wzmocnienie próbowałem przez sondę 1x1 ale nie pomogło
Pozdrawiam Malinas