Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Panasonic LX100 - Jaki zamiennik akumulatora?

30 Lis 2018 16:54 453 8
  • Poziom 12  
    Witajcie.

Czy możecie doradzić jakiś sprawdzony zamiennik akumulatora DMW-BLG10 do Panasonica LX100?

Pozdrawiam

• Poziom 39  
    np. Bateria Panasonic DMW-BCG10E Duracell DR9940
  • Poziom 31  
    Ja do starszego Lumixa kupowałem zamienniki od Premium Gold, akurat je polecano i fakt prawie jak oryginalne.
  • Poziom 12  
    Piotr2608 napisał:
    Bateria Panasonic DMW-BCG10E Duracell DR9940

Szukając w sieci zbierają dobre opinie więc plus dla nich.
    kuferekczasu napisał:
    Premium Gold, akurat je polecano i fakt prawie jak oryginalne.

Chodzi o baterie firmy BATIMEX? Owszem, mają w ofercie zamienniki DMW-BCG10E ale nic nie jest napisane o "Premium Gold". To jakaś "podmarka" czy jak mam to rozumieć?
    W sieci są wypowiedzi na temat takich akumulatorów. Do tego bardzo pochlebne i zachęcające. tylko nigdzie nie widzę ofert sprzedaży tego.
  • Poziom 31  
    bpjl napisał:
    W sieci są wypowiedzi na temat takich akumulatorów. Do tego bardzo pochlebne i zachęcające.

Tak wiem, dlatego do swojego modelu też szukałęm opinii fachowych o zamiennikach, na pewno jakaś podmarka, ale przez kilka lat eksploatacji działała jak równy z równym z oryginałem. Co nie znaczy że w przypadku wszystkich Lumixów ten zamiennik będzie trzymał jakość.
  • Poziom 12  
    Tylko nigdzie nie ma zamiennika DMW-BLG10 z Premium Gold. Może po prostu takiego nie ma :/
  • Poziom 31  
    Eltec wtedy to sprzedawał. Poszukaj o bateriach zamiennikach do innych zbliżonych Lumix, tam padnie nazwa jakiejś sprawdzonej marki zamiennika.
  • Poziom 12  
    Zamykam temat. Dziękuję wszystkim za wpisy.