Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia III - Radio model L41SK2 - włącza się, wyświetla funkcje, niestety n

leon-e60 03 Dec 2018 00:58 1578 2
Optex
 • #1
  leon-e60
  Level 2  
  Skoda Fabia III - Radio model L41SK2 - włącza się, wyświetla funkcje, niestety n

  Witam,

  mam problem z oryginalnym radiem SWING w Fabii III z 2017 rocznika (Radio model L41SK2) widoczne powyżej na foto, mianowicie: radyjko włącza się normalnie, wyświetla wszystkie funkcje, ekran dotykowy działa bez zarzutów, natomiast nie ma dźwięku. Wszystkie kostki podłączone, głośniki w aucie są, - a radyjko milczy. :(
  Nadmieniam, ze nabyłem auto dopiero i jest ono delikatnie uszkodzone w prawe drzwi (otwarta poduszka w fotelu oraz kurtyna prawa) i zastanawiam się czy nie jest to powodem, ponieważ po wystrzale airbagów nie działa również wspomaganie i to jest normalne.
  Pytanie jest takie: Czy ktoś miał taki sam problem i czy może to być związane z otwartymi poduszkami lub co ewentualnie może być tego powodem i jak sobie z tym poradzić?

  Pozdrawiam i czekam na jakieś info.

  Leon
 • Optex
 • #2
  powalla
  Moderator of CarAudio
  Na logike to odpialbym kostke od glosnika po stronie uszkodzonych drzwi i zobaczyl czy zagra, bo moze przy uderzeniu glosnik/kabelki sie uszkodzily i robia zwarcie.
 • #3
  leon-e60
  Level 2  
  Dziękuję za odpowiedź. Za kilka dni auto idzie do blacharza i tam sprawdzą, chociaż uszkodzenie nie jest duże i raczej nie powinno skutkować takim zwarciem, ale zobaczymy. W serwisie skody twierdzą, ze mogła paść końcówka mocy...