Witam, mam problem z lodówka Whirlpool jak w temacie, kilka dni temu przestała chłodzić w części chłodziarki, agregat zaczął praktycznie bez przerwy pracować i jest bardzo gorący. Umieściłem termometr w zamrażarce i okazało się, że mrozi nawet do -34°C więc bardzo nisko.
Sprawdziłem jeszcze oporność czujników temperatury z tylnej ściany i z zamrażalnika. Ten z tylnej ściany chłodziarki pokazuje ok. 2,8kΩ, a ten z zamrażarki 28kΩ. Jaka może być przyczyną usterki lub co jeszcze ewentualnie można sprawdzić? Lodówkę rozmroziłem, ale dalej bez zmian góra nie chłodzi.
Sprawdziłem jeszcze oporność czujników temperatury z tylnej ściany i z zamrażalnika. Ten z tylnej ściany chłodziarki pokazuje ok. 2,8kΩ, a ten z zamrażarki 28kΩ. Jaka może być przyczyną usterki lub co jeszcze ewentualnie można sprawdzić? Lodówkę rozmroziłem, ale dalej bez zmian góra nie chłodzi.