logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralki ładowane z góry programator mechaniczny czy elektroni

bu508 02 Wrz 2005 00:36 2246 2
REKLAMA
  • #1 1785226
    bu508
    Poziom 14  
    Posty: 66
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    Potrzebuję kupić pralkę ładowaną z góry. Ostatnio spadają ceny pralek z programatorami mechanicznymi.
    Czy opłaca się płacić 500 PLN więcej za programator elektroniczny i funkcję pozycjonowania bębna?
  • REKLAMA
  • #2 1785317
    shaft
    Poziom 13  
    Posty: 90
    Pomógł: 1
    Ocena: 17
    Witam. Moim zdaniem zawsze warto bardziej zainwestować w elektronikę niż w mechanikę a powód jest taki że układy elektroniczne są mniej zawodne teraz niż kiedyś ia na pewno mniej zawodne od układów mechanicznych w których to programowanie nastepowało w wyniku łączenia się odpowiednich styków które mialy tendencje do wypalania się. Pozycjonowanie bębna jest o tyle pożyteczne że pralka podczas np.: wirowania nie "lata" po całej łazience a i części zawieszenia bębna mniej sie zużywają. Udanego wyboru życzę:)
  • #3 1786109
    mar3
    Poziom 17  
    Posty: 224
    Pomógł: 18
    Ocena: 12
    witam , pozycjonowanie nie ma wplywu na to czy pralka skacze po lazience!!!:D: chodzi o to ze po praniu sie ustawia otwieraniem do gory zeby latwiej bylo, a co do elektroniki to zalezy od firmy sa lepsze i gorsze, czasem moze sie wiecej kopcic niz mech. programator... temat rzeka
REKLAMA