Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Licznik zużytej energii Whiten - Nie działa prawidłowo po wymianie akumulatora

Pascalt 05 Gru 2018 20:23 30 0
  • #1 05 Gru 2018 20:23
    Pascalt
    Poziom 22  

Witam,
    mam problem z urządzeniem do pomiaru zużytej energii elektrycznej oraz parametrów sieci. Mianowicie po dłuższym nieużywaniu urzadzenia i podłączeniu do sieci okazało się,że nie załącza się.Wymieniłem akumulatorek 3,6V na akumulatorek o dwukrotnie większej pojemności,gdyż stary wylał elektrolit,a o tej samej pojemnosci 40mAh nie mogłem dostać.Po wymianie urzadzenie działało,ale prawdopodobnie do momentu rozładowania akumulatorka.Tak jakby nie było prawidłowego ładowania.Pomierzyłem napięcie na zaciskach akumulatora przy podłączonym urzadzeniu do sieci - było pływające,ale nie przekraczało 3V.Wyświetlane znaki są o bardzo małym kontraście,natomiast wyświetlane napięcie skacze od 0 do 320V.Czy problem może leżeć w zbyt dużym akumulatorze?Obejrzałem ścieżki pod wylanym aku,strawiony został lakier,natomiast warstwa metaliczna wydaje się zachowywać ciągłość.Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie,bo nie ma tu dla mnie logiki...:-)
    Licznik zużytej energii Whiten - Nie działa prawidłowo po wymianie akumulatora Licznik zużytej energii Whiten - Nie działa prawidłowo po wymianie akumulatora Licznik zużytej energii Whiten - Nie działa prawidłowo po wymianie akumulatora

0 0