Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zmywarka Amica ZWM 676 W - wyciek z płaszcza wodnego

krystian51088 06 Gru 2018 12:17 132 3
  • #1 06 Gru 2018 12:17
    krystian51088
    Poziom 3  

Witam,
    Mam problem ze zmywarką, a konkretnie wylewa się woda z płaszcza wodnego, gdy kończy się program i opróżnia wodę. Zauważyłem że tylko tak się dzieje gdy wąż jest troszkę wyżej na wysokości ok. 50-60 cm (tak był podłączony cały czas), a jak go obniżę do ok. 10-20 cm to wylewa się normalnie przez wąż. Sprawdziłem wąż czy nie jest zapchany, bo tak to wygląda jakby był zapchany, lecz ku mojemu zdziwieniu był czysty i teraz już zgłupiałem i nie wiem co może być przyczyną.
    Po lewej stronie zbiornika widać na dole otwór przez który woda się wylewa.
    Zmywarka Amica ZWM 676 W - wyciek z płaszcza wodnego

0 3
  • Pomocny post
    #2 06 Gru 2018 15:17
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ten płaszcz trzeba wymienić. Naprawić się go nie da. Wypadł czarny zaworek i gdzieś tam sobie leży w środku.

0
  • #3 06 Gru 2018 19:02
    krystian51088
    Poziom 3  

Zmywarka Amica ZWM 676 W - wyciek z płaszcza wodnego
    Czyli ten gumowy zaworek, którego zdjęcie udostępniam w tym poście odpowiada za ten problem? Właśnie przy ściągnięciu płaszcza wypadł ten zaworek i właśnie wydawało mi się, że jest coś w środku czarnego. W życiu nie zgadłbym, że to właśnie jego wina. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

0
  • #4 10 Gru 2018 15:09
    krystian51088
    Poziom 3  

Dzisiaj wymieniłem płaszcz na nowy i okazuje się strzał w dyche 😉 dziękuję bardzo za pomoc. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam

0