Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] klawiatura + mysz bezprzewodowa w sam raz dla mnie

Jarek1104 10 Dec 2018 13:54 288 7
    Jarek1104
    Level 7  
    Witam potrzebuję zestaw o dużym zasięgu klawiatura + mysz bezprzewodowa najlepiej na akumulatorki R6/AA przeznaczenie do wszystkiego, żeby była możliwość wyłączenia sprzętu aby nie obciążał baterii/akumulatorków gdy komputer wyłączony, na komputerze sporo piszę ale lubię też sobie czasami pograć w takie gry jak CS, Call of Duty, Gta, Fifa itp i fajnie jakby był przycisk na klawiaturze który jak się przytrzyma to wybrane klawisze mają dodatkowe funkcje takie jak start/stop muzyki, następna piosenka, przyciszyć/rozgłosić itp

Budżet powiedzmy tak do 200-300 zł i żeby posłużył mi ten zestaw trochę
    User removed account
    Level 1  
    Jarek1104
    Level 7  
    Ale tak czy siak potrzebuję bezprzewodowy zestaw
    enhanced
    Level 43  
    Faktycznie potrzebujesz bezprzewodowej klawiatury? Mysz jeszcze rozumiem bo ją się nonstop rusza ale klawiatura jako tako jest w stałym miejscu.

Sama mysz (wystarczy przejrzeć allegro) to cena 250-300zł Logitecha - kwestia jaka komunikacja. Nie ma tak tego aż tak dużo żeby był problem z przejrzeniem po cenie.

No i jak chcesz zestaw to tak samo allegro wiele ci pokaże - oczywiście nie polecam kupować jakiegoś szajsu tyle że jak sama mysz jak wyżej kosztuje do 300 to klawiatura też musi trochę kosztować.

Ja używam G602 Logitecha i nie płacze na rozładowane bakterie a raczej akumulatorki (bakterie to ktoś tego używa?) no ale nie gram nałogowo ale nie odpoczywa ta mysz po 1-2 godzinki dzienne tylko znacznie więcej.

Tyle że ja używam do laptopa więc odbiornik jest w miare blisko to jest nie odczuwalny problem z lagami/zakłoceniami no chyba że się wifi ostro używa.
    @klakierku
    Podaj czego używasz bo to ważne.
    Jarek1104
    Level 7  
    Gry to tylko dodatkowo, głównie pisane dokumentów, maili itp przeglądanie neta, praca w photoshope, fl studio, więc chciałbym coś w budżecie 200-300 za zestaw, gry nie są najważniejsze ale lubię sobie pograć ale to max godzinkę w przerwie w pracy
    Gorecki66
    Level 6  
    Jarek1104 wrote:
    Gry to tylko dodatkowo, głównie pisane dokumentów, maili itp przeglądanie neta, praca w photoshope, fl studio, więc chciałbym coś w budżecie 200-300 za zestaw, gry nie są najważniejsze ale lubię sobie pograć ale to max godzinkę w przerwie w pracy
    Spokojnie coś znajdziesz, wrzuć cene w ceneo po prostu i wybierz to co ci się spodoba i będzie miało git opinie ;)
    Jarek1104
    Level 7  
    Posiadam już któryś z kolei zestaw RAPOO ZESTAW BEZPRZEWODOWY 2,4G 8000 i w każdym to samo że po kilku miesiącach problem że klawisze raz działają, raz nie - trzeba nacisnąć 4-7 razy mocniej aż zadziała, posiadam akumulatorkami Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE i myślałem że może siada akumulator a to ze świeżo naładowanym tak często się dzieje, ze zwykłymi bateriami tez ten sam problem, na początku tak się działo jak bateria były słabe a teraz tak się dzieje z nowymi bateriami i akumulatorkami świeżo naładowanymi.

Chciałbym coś w stylu tego zestawu, tylko żeby posłużyło dłuższy czas.
    Jarek1104
    Level 7  
    temat nieaktualny pozdrawiam