Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres DeLonghi 3500s - potrzebuję kilka zdjęć z tyłu gdzie jest grzałka

10 Gru 2018 15:24 321 5
  • Poziom 2  
    Posiadam ekspres do kawy j.w. i potrzebuję kilka zdjęć z tyłu gdzie jest grzałka. Wymontowałem grzałkę i nie wiem jak to teraz podłączyć.
  • Poziom 2  
    Nie pomogło nie mam jednego przewodu. Przed demontażem były one zmostkowane z grzałką i termostatem, teraz strach cokolwiek włączyć. Nie zrobiłem sobie zdjęcia przed wymianą.

Dodano po 1 [minuty]:

Bardzo dziękuje za pomoc. Chciałbym jednak kilka zdjęć i powinienem sobie poradzić. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Ekspres DeLonghi 3500s - potrzebuję kilka zdjęć z tyłu gdzie jest grzałka Ekspres DeLonghi 3500s - potrzebuję kilka zdjęć z tyłu gdzie jest grzałka Ekspres DeLonghi 3500s - potrzebuję kilka zdjęć z tyłu gdzie jest grzałka

Witam,
    Mam kilka fotek tyłu, jedyne co tam brakuje to przy grzałce został wymontowany jeden bezpiecznik termiczny.
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuje za zdjęcia. Wszystko podłączyłem wymieniłem dwie grzałki i nadal bardzo długo się grzeje i nie puszcza do zrobienia kawy. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Może Thermoblock od kawy jest uszkodzony, zawsze pierwsza pada górna grzałka i chociaż nie melduje o błędzie to nagrzewanie trwa dobre kilka minut.