Witam.
Szukam rozwiązania, mianowicie nie mogłem nigdzie znaleźć informacji czy ten tv obsługuje klawiatury po bluetooth (dongle), kupiłem na prezent HAMA Uzzano 3.1 i niestety działa 5% (czyli czasem gdzieś tam przesunie kursor, wpisywanie liter nie działa).
Może macie jakieś sprawdzone klawiaturki, może polecicie?
Chyba, że macie rozwiązanie, aby ta zadziałała
Pozdrawiam i czekam na wieści.
Thomson 49UZ8766
Szukam rozwiązania, mianowicie nie mogłem nigdzie znaleźć informacji czy ten tv obsługuje klawiatury po bluetooth (dongle), kupiłem na prezent HAMA Uzzano 3.1 i niestety działa 5% (czyli czasem gdzieś tam przesunie kursor, wpisywanie liter nie działa).
Może macie jakieś sprawdzone klawiaturki, może polecicie?
Chyba, że macie rozwiązanie, aby ta zadziałała
Pozdrawiam i czekam na wieści.
Thomson 49UZ8766