Ekspres sie włącza ale cały czas jest napis grzanie w toku.Problem w tym iż grzałka bezpośrednio podłączona grzeje i czujniki sa sprawne a nie rusza .Czy czujnik NTC musi zejść do zera przy nagrzewaniu ?Czy ktoś miał podobny problem ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhurtovnik32 napisał:Tak to ten.Nie patrz optycznie bo tylko w skrajnych przypadkach widać usterkę.Pomiary także niewiele dadzą>do wymiany,kosztuje kilka złotych.Tylko uważaj przy demontażu-druk dwustronny.Najlepiej wyciąć i piny wyciągać pojedyńczo.