Witam,
Poszukuje części do starego tostera marki SHG
Jest to grzalka oporowa nawinieta na kawalku plytki izolujacej.
Nie mam pojecia jak to się nazywa.
Jezeli ktoś moze pomoc w znalezieniu takiej części bede wdzięczny

Dodano po 13 [godziny] 58 [minuty]:
Może ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść aby naprawić tostera?
Może taki termostat by się nadał ?
Zasada działanie oryginalnej części którą szukm jest taka że nagrzewa blaszkę bimetalu która pod wpływem ciepła wygina się i w ustawionym momencie zwalnia dźwignie.
Może taka części się nada?
Poszukuje części do starego tostera marki SHG
Jest to grzalka oporowa nawinieta na kawalku plytki izolujacej.
Nie mam pojecia jak to się nazywa.
Jezeli ktoś moze pomoc w znalezieniu takiej części bede wdzięczny
Dodano po 13 [godziny] 58 [minuty]:
Może ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść aby naprawić tostera?
Może taki termostat by się nadał ?
Zasada działanie oryginalnej części którą szukm jest taka że nagrzewa blaszkę bimetalu która pod wpływem ciepła wygina się i w ustawionym momencie zwalnia dźwignie.
Może taka części się nada?