może to być także pas transferu wytarty w tych miejscach, chociaż stawiam na ktoryś z dev, zapewne brud lub grudki tonera zatkały sciezke na walku magnetycznym stad braki - kreski, chyba, że siada rurka w któryms dev, tak jak pisal copyman, gradiacja pokaze ktory to dev