Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat podłączenia subwoofer'a do radia - audi A3

walussszzz 04 Sep 2005 12:56 57722 18
    walussszzz
    Level 2  
    Chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć subwoofer marki NOKIA do radia firmowego AUDI CONCERT. Posiadam wszystkie kable, ale niestety nie wiem jak podłączyć od subwoofera do radia. Z góry dzięki za pomoc. Moze ktoś z Was posiada schemacik elektryki do audi A3?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    dominik.wwa
    Level 12  
    Mam ten sam problem! pomocy!!! po co aż 10 przewodów?????:cry:
    dominik.wwa
    Level 12  
    znalazłem odpowiedź na pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tu składam hołd użytkownikowi "busium". załącze tu sprawdzoną "pinologię czerwonej kostki":
    1 - +12V stałe
    2 i 3 wyjście na lewy głośnik śr. i wys. ton
    4 - masa
    5 - sterowanie zał/wył + 12V
    6 - wejście kanał lewy
    7 - wejście kanał prawy
    8 - masa wejśc
    9 i 10 wyjście na prawy głośnik śr. i wys. ton
    ADAXX
    Level 13  
    a skad pociagnac sygnały na 6 i 7 jesli nie mam fabrycznego radia? jakie to sa sygnały?
    herdi
    Level 23  
    ADAXX wrote:
    a skad pociagnac sygnały na 6 i 7 jesli nie mam fabrycznego radia? jakie to sa sygnały?
    łączysz chyba radio z subikiem tak ? :lol:
    ADAXX
    Level 13  
    Dzieki za uswiadomienie mnie :) pytalem o szczególy bo juz rózne testy przechodziłem i nie wiem czy fabryczne radia mają inne poziomy napięć czy nie. wiec chodzi mi o konkretne wyjścia z radia czy wysoko czy niskonapięciowe, albo może jakaś kombinacja.
    herdi
    Level 23  
    ADAXX wrote:
    Dzieki za uswiadomienie mnie :) pytalem o szczególy bo juz rózne testy przechodziłem i nie wiem czy fabryczne radia mają inne poziomy napięć czy nie. wiec chodzi mi o konkretne wyjścia z radia czy wysoko czy niskonapięciowe, albo może jakaś kombinacja.

W poniedziałek bedę w warsztacie to wezme rozpiskę i Ci powiem :)
    User removed account
    User removed account  
    ADAXX
    Level 13  
    ale po co mi taka przejściówka jak ja nie mam zadnej instalacji poprowadzonej do tej kostki C. mam ta kostke ale tam nie ma poprowadzonych przewodow
    User removed account
    User removed account  
    ADAXX
    Level 13  
    bo to sa piny na kostce od subwoofera wiec pytam jaki sygnał mam pod nie podprowadzic
    User removed account
    User removed account  
    hohut66
    Level 11  
    A ta kostka od subwoofera jest czerwona i czy ona powinna mieć przewody od tylnych głosików w tej kości??
    bad-boyz
    Level 1  
    norbert.s. - gdzie taka przejściówkę mogę dostać i za ile ??
    hw110518
    Level 1  
    na allegro lub też samemu metodę prób i błędów hihi
    jury66
    Level 10  
    Witam

Prosze o pomoc w sprawie podłączenia radia z widocznym schematem po lewej stronie, zamiast radia orginalnego z widocznym schematem po prawej stronie.
    Jest to radio z Audi a3 '96r.

schemat podłączenia subwoofer'a do radia - audi A3 schemat podłączenia subwoofer'a do radia - audi A3
    Dyzio_997
    Level 14  
    Witam, chciałbym się podłączyć do tematu, otóż chciałbym kupić taką przejściówkę, żeby beż "modzenia" z przewodami podłączyć bezpośrednio pod tubę nokii w boku bagażnika. Istnieje takie ustrojstwo?

Nie używamy slangu.

Pozdrawiam D.
    mathrix
    Level 10  
    podłączam się pod temat.
    nie mam pojęcia jak zrobić, żeby wymienić oryginalne radio na pioneera deh-2300 i żeby wszystko zagrało.
    Zygman19
    Level 1  
    Witam.
    Mam problem i nie chciał bym otwierać nowego tematu wiec rozpisze się tutaj.
    Trzy dni temu dostałem od kolegi końcówkę mocy jeśli się nie mylę to z AUDI A6 jest ona na scalakach 2x TDA7376b. Miałem zamiar użyć jej jako wzmacniacz dwóch głośników niskotonowych, ale niestety od trzech dni poszukuje opisu/ oznaczenia kostki 14 pin. Nie znalazłem więc postanowiłem samemu pokombinować. Ale za dużo nie zdziałałem znalazłem tylko wyjście audio na wszystkie kanały oraz GND. Więc proszę o pomoc.
    PS. Nie posiadam kabli więc odpowiedzi typu np. czerwony IN+, czarny IN- raczej mi się nie przydadzą najlepsze było by zdjęcie z opisem.
    Pozdrawiam Marcin