Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie zdjęć wipe xiaomi - Blokada konta xiaomi, recovery wipe, odzyskiwan

08 Sty 2019 15:40 1113 5
  • Poziom 4  
    Witam forumowiczów. Mam problem, otóż czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania zdjęć w Xiaomi Redmi 4A (z Play) bez odblokowanego bootloadera i roota, po wipe z poziomu recovery? Telefon jest dodatkowo zablokowany kontem Xiaomi, nie potrafię tego hasła zresetować. Po flashowaniu jeśli już by się udało będzie po herbacie tak mi się wydaje. Telefon jest mój dla jasności. Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    Nie miałem wpisanego numeru, próbowałem kilka razy, raz że się czeka do 3 dni, 2 napisali że dane im nie wystarczają, to nie jest reset hasła jak na pierwszym lepszym forum. Pytanie brzmi czy da się odzyskać zdjęcia
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Minimix napisał:
    Witam forumowiczów. Mam problem, otóż czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania zdjęć w Xiaomi Redmi 4A (z Play) bez odblokowanego bootloadera i roota, po wipe z poziomu recovery?

Telefon jest fabrycznie szyfrowany wiec jesli robiles juz reset do ustawien fabrycznych to jest juz po fakcie. Nie odzyskasz danych z samego telefonu. Pozostaje sprawdzic na koncie google - moze wlaczona byla synchronizacja i sie tam przesylaly, albo karcie pamieci, jesli byla uzywana.
  • Poziom 9  
    Skoro telefon jest twój to jaki masz problem ? A może jednak nie jest twój skoro nie potrafisz zresetować hasła. Pewnie podałeś e-mail to próbuj. A jak nie to twrp i miui wygraj.
  • Poziom 4  
    Ale jak jest zaszyfrowany to jak później?