logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes W 202 1995r 2.0 diesel - rano jest kłopot z odpaleniem

Pablo 78 09 Sty 2019 11:34 651 2
REKLAMA
  • #1 17687497
    Pablo 78
    Poziom 5  
    Posty: 22
    Ocena: 15
    Witam mam kłopot z odpaleniem. Wymieniłem świece żarowe, filtr paliwa, oringi i nic nie pomogło. Po odkręceniu rurki od wtrysku podczas kręcenia nie dochodzi paliwo. Dodam, że ta usterka powoli się pogłębiała.Na samym początku po odpaleniu przestały chodzić ssanie miał ok500 obr/min. Z Dnia na dzień coraz gorzej odpala. Jak już odpali i popracuje 1 min odpala na "dotyk". Dziś już w ogóle nie odpala.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 17892185
    rav2109
    Poziom 12  
    Posty: 38
    Pomógł: 4
    Ocena: 17
    Pewnie czujnik temperatury do wymiany i druga sprawa to paliwo się cofa z pompy a tu jakiś zaworek na przewód przed pompa paliwa by pomógł.
    Oczywiście jeszcze sprawa kompresji silnika, jeżeli będzie niska to też będzie ciężko palił ale obstawiam cowke paliwa i zapowietrzanie się pompy.
REKLAMA