Ekspres pracuje prawidlowo tj. spienia mleko, robi kawę natomiast po tej operacji migaja diody eco, spienianie wody oraz dolewanie, dopiero wcisniecie przycisku eco powoduje, ze wraca do normalnego trybu, ale ponadto po pracy nie wykonuje przeplukiwania, pojemnik na zmieloną kawę potrafi sie zapelnic, natomiast wody z przeplukiwania ani kropli.
Stalo sie po to awarii prądu, ponadto chwilę temu wyskoczylo jeszcze odkamienianie, bo swieci sie dioda S, ale to pewnie nie ma z tym nic wspolnego, gdyz problem jest od dluzszego czasu.
Dodano po 17 [godziny] 50 [minuty]:
Dla potomnych - wykonalem program serwisowy, problem ustal. Do zamkniecia
Stalo sie po to awarii prądu, ponadto chwilę temu wyskoczylo jeszcze odkamienianie, bo swieci sie dioda S, ale to pewnie nie ma z tym nic wspolnego, gdyz problem jest od dluzszego czasu.
Dodano po 17 [godziny] 50 [minuty]:
Dla potomnych - wykonalem program serwisowy, problem ustal. Do zamkniecia