Witam mam kłopot z tą spawarką były próby naprawy przekażnika ale po próbie spaliło sterowanie napędem i transformator. Teraz chciałbym sprawdzić czy reszta jest sprawna bardzo bym prosił o pomoc w podpięciu na krótko czy mostek i reszta jest sprawna jak to zrobić o to zdjęcia mojej spawarki.
https://obrazki.elektroda.pl/9701919100_1547486274.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/1433253200_1547486288.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/9126061100_1547486307.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/9701919100_1547486274.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/1433253200_1547486288.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/9126061100_1547486307.jpg