Witam. Mam problem z ekspresem. SIMENS EQ.6 series 700. Ciągle pokazuje że odkamienianie co 20 filiżanek. Po zrobieniu 19 kaw robię odkamienienie .Pomimo odkamieniena znowu pokazuje 20 filiżanek. Zmienilam twardość wody na 1 bo była ustawiona na 4. I też po włączeniu nic się nie zmieniło. Wyczysciłam go i też nic. I jeszcze jedna rzecz. Córka uważa ze kawy zrobione przez ten ekspres nie są bardzo gorące. Temperatura kaw ustawiona jest na max. Już nie wiem co zrobic odnosnie tego odkamienienia co 20 kaw. Może ktoś co mi jeszcze doradzi.
Pozdrawiam
Pozdrawiam