Witam. Z racji, że jestem w miarę początkujący jeśli chodzi o arduino
Cel programu: Po wciśnięciu przycisku (NO) mikroprocesor zmienia stan logiczny na wyjściach (A, B, C, D) według tablicy karnaught.
Problem: Brak zmiany stanów kogicznych na wyjściach (A, B, C, D)
Kod programu:
Z góry dziękuję za każdą pomocną radę
Cel programu: Po wciśnięciu przycisku (NO) mikroprocesor zmienia stan logiczny na wyjściach (A, B, C, D) według tablicy karnaught.
Problem: Brak zmiany stanów kogicznych na wyjściach (A, B, C, D)
Kod programu:
Kod: C#
Z góry dziękuję za każdą pomocną radę