Witam.
Zbudowałem makietę samoregulującej się żaluzję i chciałem wprowadzić w niej dwa tryby pracy:
1. Aby przymykała się gdy natężenie światła rośnie.
2. Aby otwierała się gdy natężenie światła rośnie.
Niestety mimo że kod skompilował się poprawnie to program nie działa. Mimo że przełączam na inny case to żaluzja pracuje tylko dla przypadku 2 (case 1). Zamieszczam tutaj kod programu całej żaluzji. Sporo zajmuje opis czujnika światła ale mam nadzieje że się odnajdziecie. Co tutaj jest źle?
Przełącznikiem wymuszam stan niski na pinie 8 (zwieram go do masy) i powinien w tym momencie, według moich założeń, zaskoczyć case 0. Czemu tak się nie dzieje?
A tutaj kod samej konstrukcji switch case:
Zbudowałem makietę samoregulującej się żaluzję i chciałem wprowadzić w niej dwa tryby pracy:
1. Aby przymykała się gdy natężenie światła rośnie.
2. Aby otwierała się gdy natężenie światła rośnie.
Niestety mimo że kod skompilował się poprawnie to program nie działa. Mimo że przełączam na inny case to żaluzja pracuje tylko dla przypadku 2 (case 1). Zamieszczam tutaj kod programu całej żaluzji. Sporo zajmuje opis czujnika światła ale mam nadzieje że się odnajdziecie. Co tutaj jest źle?
Kod: text
Przełącznikiem wymuszam stan niski na pinie 8 (zwieram go do masy) i powinien w tym momencie, według moich założeń, zaskoczyć case 0. Czemu tak się nie dzieje?
A tutaj kod samej konstrukcji switch case:
Kod: text