Witam.
Kupiłem: "PAUL NEUHAUS PLAFON/LAMPA SUFITOWA LED MERAL ALUMINIUM 6210-55".
Problem mam następujący: chciałbym używać lampę z podwójnym włącznikiem.Jeden włącznik 3 lampy, drugi włącznik - pozostałe 4 lampki. W sumie jest 7 lampek LED.
Czy jest to w ogóle możliwe uwzględniając, że są to lampki LED, (z żarówkami to nie problem).
W załączeniu są fotki całej lampy, pojedyńczej lampki i zasilacz. Czy jest jakaś możliwość podzielenia poszczególnych lampek.
Czy na podstawie oznaczeń można dowiedzieć się (wywnioskować), czy można ewentualnie obslugiwać lampę włącznikiem ze ściemniaczem.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Kupiłem: "PAUL NEUHAUS PLAFON/LAMPA SUFITOWA LED MERAL ALUMINIUM 6210-55".
Problem mam następujący: chciałbym używać lampę z podwójnym włącznikiem.Jeden włącznik 3 lampy, drugi włącznik - pozostałe 4 lampki. W sumie jest 7 lampek LED.
Czy jest to w ogóle możliwe uwzględniając, że są to lampki LED, (z żarówkami to nie problem).
W załączeniu są fotki całej lampy, pojedyńczej lampki i zasilacz. Czy jest jakaś możliwość podzielenia poszczególnych lampek.
Czy na podstawie oznaczeń można dowiedzieć się (wywnioskować), czy można ewentualnie obslugiwać lampę włącznikiem ze ściemniaczem.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.