logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z telefonu Mitsubishi Trium Eclipse?

multinet 02 Kwi 2003 01:27 2155 5
REKLAMA
  • #1 165153
    multinet
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Czy ktoś może powiedzieć jak ściągnąć simlocka z tego telefonu ??

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 165496
    Andrzej_R
    Poziom 15  
    Posty: 161
    Pomógł: 12
    Ocena: 61
    Programem Mitsubishi Unlocker By Wray (opcja Mars) i wciskasz Show Locks . Pokazuje ci wszystkie kody i w tedy z klawiaturki . (Nie wciskaj unlock bo go uwalisz) .
    Pozdrawiam .
  • REKLAMA
  • #3 165655
    lc
    Poziom 22  
    Posty: 704
    Pomógł: 5
    Ocena: 11
    Też się podepnę jeżeli można :-)
    Jak to zrobić z klawiaturki ? Mam jakies kody, ale nie chca działać, działa mi tylko shut down i pokaż wersję oprogramowania, a SP Lock nie wchodzi.
    No i ten Wray by sie przydał, możesz dac namiar gdzie to leży ?
  • REKLAMA
  • #4 165694
    Roger00
    Poziom 18  
    Posty: 318
    Pomógł: 11
    Ocena: 23
    Uruchomić Mitsubishi Workshop v2.0
    Wybrać Mars
    Podłączyć załączony telefon
    Nacisnąć Read Phone
    Telefon powinien wejść w Test Mode
    Naciskamy Show Lock
    Program z czyta telefon
    Odłączyć telefon i załączyć bez karty sim
    Wciskamy * w telefonie i trzymamy równocześnie wpisujemy kod 787090
    Na telefonie wyskoczy ( odblokować sieć - robisz tak )
    Telefon poprosi o wprowadzenie kodu odblokowania
    Wpisujemy kod odczytany programem:
    Code Info - Net - Unlock
    Wpisujemy kod zatwierdzamy OK i po Sim-Locku
    Załączniki:
    • Eclipse.zip (4.01 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #5 165774
    Andrzej_R
    Poziom 15  
    Posty: 161
    Pomógł: 12
    Ocena: 61
    Ten programik znajdziesz na stronie www.chavalgsm.com , ale i Workshop v2.0 tez odczytasz kod .
  • #6 165869
    tomaszwl
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 602
    Pomógł: 96
    Ocena: 4
    a co do wklepywania kodu 787090, to ja za pierwszym razem chyba dopiero po dziesieciu probach dobrze wpisalem, wiec probuj do bolu, musi kiedys zadzialac.
    pozdro,
    Tomasz WL
REKLAMA