Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WLT24460PL/09 - starty, liczny, drobny gumowy osad w kolorze fartuc

01 Lut 2019 00:55 366 3
 • Poziom 2  
  Witam,

  po trzech dniach bezproblemowego użytkowania nowej pralki Bosch WLT24460PL/09 nagle po ostatnim praniu, w fartuchu pojawiły się szare małe drobinki gumy w kolorze fartucha. Najwięcej zbrylonych, sklejonych drobin umiejscowione było między fartuchem a krawędzią bębna. Drobiny wyglądają jak złuszczone bądź starte z fartucha.

  Pralka wypoziomowana, nie wydaje żadnych dziwnych dźwięków, w filtrze czysto. Prane były zwykłe bawełniane ubrania. Żadnych obcych przedmiotów w bębnie.

  Czy ktoś spotkał się z takim problemem w nowiutkiej pralce?
  Pralka Bosch WLT24460PL/09 - starty, liczny, drobny gumowy osad w kolorze fartuc Pralka Bosch WLT24460PL/09 - starty, liczny, drobny gumowy osad w kolorze fartuc Pralka Bosch WLT24460PL/09 - starty, liczny, drobny gumowy osad w kolorze fartuc
 • Poziom 33  
  Odpowiedz zabrzmi może trochę dziwnie- zachowaj zdjęcia i skontaktuj się z serwisem. Wygląda to tak, jakby bęben obcierał gdzieś o fartuch. Dziwne że dopiero po trzech dniach pojawił się ten objaw. Czy po ostatnim praniu czegoś nie brakuje, np. małej serwetki, skarpetki, etc..
 • Poziom 2  
  Wygląda na to, że nic się nie zagubiło. Owszem, prane były małe skarpetki ale chyba wszystkie są... Gdzie mogła by się ona dostać? Gdzieś całkiem poza bęben? Jest taka możliwość? Po kolejnym praniu guma się wypłukała i już nie naszło nowej, a to bardzo zagadkowa sytuacja.

  Czy jeśli coś rzeczywiście ocierało o fartuch przy tym jednym praniu to może świadczyć o usterce, która jak bumerang powróci za jakiś dłuższy czas użytkowania pralki?
 • Poziom 33  
  To nie koniecznie mogła być usterka. Do prania małych rzeczy zaleca się stosować specjalne woreczki.