Witam.
Otóż wczoraj upadł mi Dysk Zewnętrzny HDD z biurka, gdy go odłączałem. Chroni go Aluminiowa obudowa Tracer, więc pewnie dlatego nadal działa. Gdy go podłączam System Windows go wykrywa, ale podczas ładowania danych dysk zaczyna trzeszczeć, poza tym ładowanie danych trwa minutę lub więcej. Czy mogę oczekiwać pomocy ?
Z góry dziękuję.
Otóż wczoraj upadł mi Dysk Zewnętrzny HDD z biurka, gdy go odłączałem. Chroni go Aluminiowa obudowa Tracer, więc pewnie dlatego nadal działa. Gdy go podłączam System Windows go wykrywa, ale podczas ładowania danych dysk zaczyna trzeszczeć, poza tym ładowanie danych trwa minutę lub więcej. Czy mogę oczekiwać pomocy ?
Z góry dziękuję.