Witam, potrzebuję pomocy w podłączeniu silnika kosiarki do włącznika 6-pinowego, wymieniając włącznik odłączyłem wszystkie przewody a teraz mam problem z podłączeniem. Czy ktoś mógłby mi napisać jak ją podłączyć, gdzie co podłączyć. Dołączam zdjęcia podłączenia włącznika tak jak mi się wydawało że było, ale kosiarka nie startuje. Kosiarka "leader" 1200W, modelu nie znam.