Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabia 1 200 rok - Instalacja fabrycznego centralnego zamka i elektrycznych szyb.

05 Lut 2019 06:24 474 6
  • Poziom 12  
    Witam,
    Czy jest to wykonalne aby w Fabii 1 dodać fabryczny centralny zamek jeżeli go nie posiada i elektryczne szyby z przodu?

Jeżeli tak, to czy jest jakiś fabryczny zestaw z częściami lub jakich części potrzebuje żeby tego dokonać?
    Dodam iż w samochodzie jest moduł komfortu i klimatyzacja elektroniczna.
    Czy wiązki które są w drzwiach mają kostki w które można to wpiąć?

Domyślam się iż trzeba w takim wypadku:
    L i P mechanizm podnoszenia szyb
    5x mechanizm zamków LP, LT, PP, PT oraz od klapy
    Przycisk od otwierania klapy.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    JEst wykonalne. Znajdz jakiegoś dawce i przełóź. Potrzebne Ci jeszcze będą wiązki elektyczne , przyciski i tapicerki drzwiowe
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 35  
    Moduł komfortu, wiązki, zamki, mechanizmy szyb, boczki, trochę czasu oraz schemat elektryczny.
  • Poziom 12  
    Dzięki misiek-888 to jest dobry pomysł odezwę się do znajomego może będzie miał jakąś taką skodę po wypadku :)

Witaj kolego piachu1994,
    bardzo Cie przepraszam ale wydaje mi się że jest to odpowiedz niegodna tego forum ponieważ nie zawiera żadnych konkretów i została stworzona prawdopodobnie tylko po to aby nabić posty.

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    murjak napisał:
    w samochodzie jest moduł komfortu

Moduł komfortu: 6Q0959433 [*]
    [*] Jeżeli centralny zamek będzie sterowany tylko kluczykiem to moduł z końcówką A, G lub H
    Jeżeli ma być sterowany pilotem to moduł z końcówką C, E, F lub D.

Moduły drzwi:
    6Q1959801
    6Q1959802
    lub
    6Q1959811
    6Q1959812
  • Poziom 35  
    murjak napisał:
    Witaj kolego piachu1994,
    bardzo Cie przepraszam ale wydaje mi się że jest to odpowiedz niegodna tego forum ponieważ nie zawiera żadnych konkretów i została stworzona prawdopodobnie tylko po to aby nabić posty.

Nie muszę nabijać punktów, bo jak spojrzysz na mój profil nie biorą się z niczego, tylko udzielam odpowiedzi.
    Natomiast możliwe że widziałem Twój post bez odpowiedzi i napisałem. Prawo do pomyłki można mieć - jestem tylko człowiekiem.

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

• Specjalista - Alarmy Samochodowe
    murjak napisał:
    w Fabii 1 dodać fabryczny centralny zamek jeżeli go nie posiada i elektryczne szyby z przodu?

ekonomicznie nieuzasadnione, dawca i robocizna podwoi wartość auta :D