Wyświetla komunikat o braku zaparzacza. Moja mama prawdopodobnie źle go włożyła po czyszczeniu. Podobno zrobił jedną kawę i się zablokował. Widać, że tłok nadal tkwi w zaparzaczu, ale jest do połowy wysunięty. Chciałem po ściągnięciu obudowy ręcznie pokręcić mechanizmem, lecz nie wiem jak się do niego dostać.
Pomocy!
Pomocy!