Witam...
W chwili obecnej mam panel 30 W, 12 V z regulatorem który zasila akumulator kwasowy, samochodowy...
Chciałbym zamienić akumulator na ogniwa (zestaw ogniw, akumulator) litowo - jonowy.
Czy regulator który mam obecnie nadaje się do ładowania takiego ogniwa przy założeniu że dobrana jest ilość ogniw do napięcia ok.12 V?
Jak to zmajstrować....?
W chwili obecnej mam panel 30 W, 12 V z regulatorem który zasila akumulator kwasowy, samochodowy...
Chciałbym zamienić akumulator na ogniwa (zestaw ogniw, akumulator) litowo - jonowy.
Czy regulator który mam obecnie nadaje się do ładowania takiego ogniwa przy założeniu że dobrana jest ilość ogniw do napięcia ok.12 V?
Jak to zmajstrować....?