Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z adapterem Bluetooth. - adapter bluetooth nie działa poprawnie na Windo

14 Lut 2019 21:28 1143 6
  • Poziom 3  
    Cześć, potrzebuje pomocy. Kupiłem słuchawki bezprzewodowe i do tego adapter bluetooth model savio BT-02 (plug and play) i jak wsadzam ten adapter do PC to w menedżerze urządzeń w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej pojawia się Nieznane urządzenie USB (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się) i nie chce działać. Próbowałem znaleźć jakieś sterowniki do tego na necie ale nie udało mi się nic znaleźć. Windows 10
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    Cały czas podłączasz pod ten sam port USB?
  • Poziom 3  
    Nie, próbowałem różnych z tyłu i z przodu.
  • Poziom 26  
    aerkie napisał:
    Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej
    aktualizowałeś sterowniki? Z 10 jest ten problem, że część sterów, została usunięta na poczet wyglądu (grafiki i innych niepotrzebnych moim zdaniem pierdół). Spróbuj w innym systemie jak możesz i ewentualnie jak pójdzie to skopiuj sterownik na pena i wgraj u siebie.
  • Poziom 3  
    Mam zaktualizowane sterowniki, spróbowałem na innym komputerze i występuje identyczny problem.
  • Poziom 26  
    Skoro menedżerze urządzeń w żadnym z komputerów nie rozpoznaje urządzenia to popieram
    krzychupar napisał:
    To pewnie uszkodzony adapter jak na innym komputerze to samo. Wysyłaj na reklamację.