Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klucz aktywacyjny Windows

16 Lut 2019 18:57 309 6
  • Poziom 4  
    Witam, mam taki problem:
    Mam laptopa z Windows 10 Home (wcześniej Windows 7) i niedługo przechodzę na komputer. I teraz pytanie:
    Czy mogę wykorzystać kod z laptopa na nowy komputer bez odinstalowywania Windowsa z laptopa (Pliki)?

Z góry dziękuję za pomoc. ?
  • Poziom 21  
    Zgodnie z licencjonowaniem Microsoft jak i opinią UE nie. Ale korzystając z klucza win 7 to zadziała. Ogólnie mówiąc jeśli to ma być legalne to nie da rady.
  • Poziom 4  
    Dzięki.
    A tak wogole to za laptopem jest klucz aktywacyjny, a jak odpaliłem program do czytania klucza to wyskoczył zupełnie inny. Wiesz może o co chodzi?
  • Poziom 21  
    To co czytasz programem to klucz aktywacji elektronicznej Win 10, jeśli odpaliłeś na aktywowanym Windows 7, to jest to klucz aktywacji OEM (SLP) producenta (klucz+certyfikat windows+ certyfikat SLPv2 = aktywowany windows). Tak jak pisałem klucz z naklejki zadziała, ale legalne to nie będzie...
  • Poziom 4  
    Dzięki, temat narazie zostawiam za zamknięty.
  • Poziom 14  
    A jak to jest z przepisem UE , który twierdzi że system oem można przenieść na inny system, jeżeli stary jest utylizowany ?
  • Poziom 7  
    reyalP napisał:
    Dzięki.
    A tak wogole to za laptopem jest klucz aktywacyjny, a jak odpaliłem program do czytania klucza to wyskoczył zupełnie inny. Wiesz może o co chodzi?

Zły program do czytania klucza.
    Spróbuj tym:

http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Pokazuje taki sam klucz jak na naklejce.